90 544 611 91 87 info@karadenizbalayiturlari.com
90 544 611 91 87 info@karadenizbalayiturlari.com

Ayder Dağ Evi 2

0
Fiyat
4,700 TL
Fiyat
4,700 TL
İsim Soyisim*
Telefon*
Email Adresiniz*
Mesajınız*
Kullanım Koşullarını kabul ediyorum
Please agree to all the terms and conditions before proceeding to the next step
İstek Listesine Kaydet

Adding item to wishlist requires an account

3281
3 Gece 4 Gün
Sezon: 12 Ay
Otelinizden
Otelinize
Tur Detayı

Ayder Dağ Evi 2 turumuzda, sizleri doğayla baş başa bırakıyoruz. Turumuza size uygun olan güzergah noktalarımızdan birinden katılabilirsiniz. 3 gece 4 gün yada paketlerimizden birini seçebilir. Gezi ve güzergah planlama, konaklama ve keşif noktalarını ayarlama işlerinizi bize bırakıp siz tatilinizin keyfini çıkarabilirsiniz.

Tur Başlangıç ve Bitiş Noktası

Otelinizden alıp
Otelinize bırakıyoruz

Tur Süresi

3 Gece 4 Gün

Turumuza Dahil Olanlar

  • Çift Yönlü Otel Arası Otogar Transferleri
  • Seçtiğiniz pakete dahil konaklama
  • Sabah Kahvaltıları
  • 2. gün Pokut ve Huser 3. gün Gito yaylası turu

Turumuza Dahil Olmayanlar

  • Ören yerleri giriş ücretleri
  • Yiyecek & İçecek

Yanınıza Neler Almalısınız

  • Şemsiye
  • Güneş Koruyucu
  • Rahat Kıyafetler
Turumuza Kimler Katılmalı?

Turumuza doğada vakit geçirmeyi, doğa yürüyüşlerini seven çiftlerimizi özellikle bekliyoruz. Günlük hayatın telaşından, koşuşturmacasından kaçmak isteyenler için harika ve yemyeşil bir rotadır karadeniz yaylaları

1 Haziran Ve 15 Eylül Arası

2. GünGito Yaylası Turu

Turumuzun ilk durağı bölgenin en güzel yerlerinden biri olan Çamlıhemşin ilçesine bağlı dizilere ve reklam çekimlerine ev sahipliği yapmış Şenyuva Köyü(Çinçiva) oluyor. Köyde eski ahşap ve taş konakları, Çinçiva köprüsünü, Sevdaluk ve Yeni Gelin, Egenin Hamsisi dizisinin çekildiği yerleri gezdikten sonra yaklaşık 1,15 dk sürecek olan yolculuğumuzun ardından 2100 m yükseklikteki Gito Yaylası’na varıyoruz. Her zaman güzelliği ve doğallığıyla göz kamaştıran Gito yaylasında isteğe bağlı öğlen yemeğimizi aldıktan sonra Gito yaylasından ayrılıyor ve 15 dakika sürecek yolculuğumuzun ardından (Kardeşim Benim 2) sinema filminin düğün sahnesinin çekilmiş olduğu Badara yaylası’na geçiyoruz.Badara yaylasını gezip fotoğraflarımızı aldıktan sonra buradan ayrılarak Şimşir Ormanlarına uğruyoruz.Ormanın içi adeta korku filmlerini andırıyor. Daha sonra Palovit Şelalesi(bölgede debisi en yüksek olan Şelale) ve daha sonra tarihe tanıklık eden Osmanlı dönemınden kalma Zilkale’ ye uğruyoruz günü bitiriyoruz.
Salıncağa binmeye hazır mısınız? Turlarımıza bekliyoruz, Gito yaylası ve Badara yaylası Turu sizleri bekliyor…
Bu turumuzdaki destinasyonlar;

* Gito Yaylası
* Badara Yaylası
* Şimşir Ormanları
* Zilkale
* Şenyuva Köyü
* Fırtına Vadisi
* Çat Vadisi
* Palovit Şelalesi
* Goboş Köprüsü

3. GünPokut Ve Huser Yayla Turu

Programımızın 2nci gününde Otelinizden alınıp yeşillikler ve dereler arasında başlayan yolculuğumuza Fırtına Vadisi üzerinde Zipline ve Çay molası veriyoruz. Daha sonra bölgenin en güzel yerlerinden biri olan Çamlıhemşin ilçesine bağlı dizilere ve reklam çekimlerine ev sahipliği yapmış Şenyuva Köyü(Çinçiva) turu oluyor. Köyde eski ahşap ve taş konakları, tarihi Çinçiva Köprüsünü, Sevdaluk dizisinin çekildiği yerleri gezdikten sonra yine Hemşin yaylalarından biri olan 2050 rakımdaki Pokut Yaylası ve Sal Yaylası tur noktasına yaklaşık 55 dakikalık yolculuğumuzun ardından Pokut yaylasına varıyoruz. Manzaramız; Çat vadisi, Amlakit yaylası, Hazindağ yaylası ve Sal yaylası.Her zaman güzelliği ve doğallığıyla göz kamaştıran Pokut Yaylasında öğlen yemeğimizi aldıktan sonra Organik Rehberimizin eşliğinde Sal Yaylası turumuza çamlıkların içinden börtü, böcek varsa ayılarla doğa yürüyüşü yaparak geçiyoruz.(İsteğe bağlı) Sal yaylası turumuzda mera alanlarını geziyoruz ardından horonumuzu oynuyoruz. Sal yaylası turumuzda ruhumuzu dinlendirmek için tepeden vadileri ve dağları izliyoruz. Sonrasında Pokut sal turumuzu bitiriyoruz.
Şansımız varsa Pokut yaylası ve Sal yaylası turunda bulut denizini de yakalıyoruz.
Bol şans 🙂
Pokut ;’rüzgarlı vadi’ anlamı taşımaktadır.
Bulutların üzerinde yürümeye hazır mısınız? Sal Yaylası turu ve Pokut Yaylası turu sizleri bekliyor..
Bu turumuzdaki destinasyonlar;

* Pokut Yaylası
* Sal Yaylası
* Şenyuva Köyü
* Huser Yaylası

4. GünProgramımızın Sonu

4 günlük eğlenceli karadeniz balayı turumuzun sonuna geldik, umarız hoş vakit geçirmişinizdir, bir dahaki sefere kapadokya turumuzda buluşmak dileğiyle sizleri uğurluyoruz.

15 Eylül 1 Haziran Arası (Kış Programı)

2. Gün1. Balayı Turu

Konakladığımız otelde kahvaltımızı yaptıktan sonra saat 10:00 da otelden hareket ediyoruz.
İlk durağımız Çinçiva Köyü ve tarihi kemer köprüler olacak. Sevdaluk dizisinin çekildiği Çinçiva Köyünde doğanın tadını çıkarmak ve fotoğraf çektirmek için bolca vaktimiz olacak. Butik bir kahve dükkanı olan Zua Coffee’nin tatlılarını ve kahvesini tattıktan sonra rotamızı Zilkale’ye çeviriyoruz.
Sarp bir yamaca kurulan tarihi Zilkale ziyaretçilerini adeta büyülüyor. Muhteşem manzaraya sahip Zilkale’de fotoğraf çekmek ve manzaraya dalmak için serbest zamanımız olacak.
Zilkaleden ayrıldıktan sonra rotamızı Şimşir ormanlarına çeviriyoruz. İçinde yürürken kendinizi kaybedeceğiniz, ancak masallarda karşılaşabilirdik diyeceğiniz sıra dışı bir orman. Dünyada 3 örneği bulunan Şimşir ormanlarının en etkileyicisi en az 400 yıllık ağaçları içinde barındıran Fırtına Vadisindeki şimşir ormanlarıdır.
Şimşir Ormanları’nın keyfini çıkardıktan sonra misafirlerimizin isteği ve hava-yol şartlarının uygunluğu doğrultusunda Çat Köyü veya Palovit Şelalesi ziyaretleri gerçekleştirilebilir.

Lokasyonlar
-Çamlıhemşin
-Çinçiva Köyü
-Tarihi Kemer Köprüler
– Şimşir Ormanları
– Zilkale
– Çat Köyü (Hava şartları ve misafirlerin isteğine bağlı olarak extra fiyatlandırılabilir.)
– Palovit Şelalesi (Hava şartları ve misafirlerin isteğine bağlı olarak extra fiyatlandırılabilir.)

3. Gün2. Balayı Turu

Konakladığımız otelde kahvaltımızı yaptıktan sonra saat 10:00 da hareket ediyoruz.
Çamlıhemşin- Ayder Yaylası yolu üzerinde bulunan Tar Deresi Bulut Şelalesi ilk durağımız olacak. Aracımızı park ettikten sonra 40 dakikalık doğa yürüyüşü yapıyoruz ve Türkiye’nin en yüksek şelalelerinden biri olan Bulut Şelalesine varıyoruz. İnsanı büyüleyen doğa’nın keyfini çıkarmak için ve fotoğraf çekinmek için serbest zamanımız oluyor. Bulut Şelalesini ziyaret ettikten sonra 30 dakikalık doğa yürüyüşünün ardından aracımızın yanına dönüyoruz.
Aracımıza ulaştıktan sonra rotamızı Çayeli’de bulunan Çeçeva Köyü Çay bahçesine çeviriyoruz. Belgeselleri andıran ve mükemmel görseller yakalayabildiğimiz Çeçeva Çay Bahçesi’nde doğanın tadını çıkarmak ve fotoğraf çekmek için serbest zamanımız oluyor.
Çay Bahçesini gezip fotoğraf çektikten sonra misafirlerimizin isteği doğrultusunda Çayeli’nin meşhur Kuru Fasülyesi’ni tatmak için yola çıkıyoruz.
Çayeli’de yemeğimizi yedikten sonra yaklaşık 1 saatlik araç yolculuğunun ardından programımızı bitiriyor ve dinlenmek üzere konakladığımız otele dönüş yapıyoruz.

Lokasyonlar
– Fırtına Vadisi
– Tar Deresi Bulut Şelalesi
– Çayeli
– Çeçeva Köyü

4. GünProgramımızın Sonu

4 günlük eğlenceli karadeniz balayı turumuzun sonuna geldik, umarız hoş vakit geçirmişinizdir, bir dahaki sefere kapadokya turumuzda buluşmak dileğiyle sizleri uğurluyoruz.

Harita

Resimler